с. Шаланки. Шаланківський ДНЗ

Історія

Шаланлівський дошкільний навчальний заклад розпочав свою навчально-виховну діяльність з 1 вересня 1978р.
От уже 35-ти років  щоранку лунають дзвінкі дитячі голоси у нашому садочку.На данний час в дитячому садку 96 дітей. Укомплектовані 4 вікові групи --дві старші  -- 48 дітей, одна молодша -- 23-- дітей, одна середня --25 -- дітей, з відповідними назвами        "Сонечко",      "Метелики", "Ведмедики" і " Зайчики".

A Salánki Óvoda 1978 szeptemberében nyitotta meg kapuit a vidám                                              gyermeksereg elött.
Immár 35 éve hangos az óvodánk a gyerekek kacajától.Az 2013-2014-es tanévben 96 gyerek tekintheti második otthonának óvodánkat.Négy csoportba vannak a gyerekek elhelyezve, figyelembe véve korukat és családi kötődésüket.Két nagy csoportunkba 48, a középsöbe 25 és a kiscsoportba 23 gyerek jár.A csoportok nevei: " Katica", "Pillangó", " Maci" és " Nyuszi" csoport.